Restauracja

Nowo otwarty lokal charakteryzuje się nowatorską stylistyką, to miejsce dla wszystkich, którzy cenią sobie doskonałą kuchnię oraz niepowtarzalny klimat. Menu to głównie potrawy kuchni polskiej, ale nie brak w nim akcentów europejskich.

Zapraszamy na wirtualny spacer po naszym lokalu (kliknij na obrazek):

Dysponujemy salą mogącą pomieścić 140 osób. Sala jest wyposażona w 2 niezależne systemy nagłośnienia, mikrofony bezprzewodowe oraz 2 niezależne klimatyzacje. Od wiosny do jesieni zapraszamy również do ogródka piwnego. W restauracji można skorzystać z darmowego dostępu do internetu.

Ponadto do dyspozycji naszych Gości oferujemy salkę o kameralnym wystroju przeznaczoną do organizacji spotkań w mniejszym gronie (np. spotkań biznesowych z dala od zgiełku w spokojnej, dyskretnej atmosferze). Na specjalne życzenie Gości na takie spotkania (i nie tylko) możemy przygotować nawet najbardziej wyszukane potrawy.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej restauracji w następujących godzinach: od poniedziałku do piątku od 9:30 do 21:00 w sobotę i niedzielę od 12:00 do 21:00 Odwiedź nasz profil na portalu planujemywesele.pl oraz w serwisie skrzypcenaślubie.pl Odwiedź Nasz Profil na PlanujemyWesele Odwiedź nasz profil na skrzypcenaślubie.pl